Naše služby Renovace
a broušení parket
Pokládka
podlahy
Ceník E-shop Kontakt

Prodej dveří a zárubní

praceZajišťujeme prodej a také instalace interiérových dveří a zárubní především značky Verte a Porta Doors. Takto širokou nabídkou jsme schopni pokrýt veškeré požadavky zákazníka na typ dveří a materiál, ze kterých jsou vyrobeny. V našem sortimentu naleznete dveře dýhované, CPL nebo HPL povrch pro technické dveře, dveře foliované a lakované celou barevnou škálou RAL. Volit je možné z různých variant prosklení a to jak tvaru tak i potažmo typu skla. 

porta_doorsVnitřní dveře  - Porta Doors

Dveře Porta Doors jsou jeden z největších výrobců dveří v Evropě. Dveře Porta Doors mají originální vzhled s vysokou kvalitou zpracování za přijatelné ceny.

Nabídka sortimentu dveří je opravdu široká. Proto kompletní sortiment naleznete přehledně ZDE v PDF formátu:

verteVnitřní dveře - VERTE

Dveře Verte od výrobce PORTA KMI - Poland jsou vytvořeny podle nejnovějších trendů v interiérovém designu. Kolekce reflektuje na aktuální potřeby trhu.

Nabídka sortimentu dveří je opravdu široká. Proto kompletní sortiment naleznete přehledně ZDE v PDF formátu:

Zaujal vás sortiment? Nabízíme zdarma zaměření a konzultace na místě. Stejně tak i zajímavé sleva na materiál, podle velikosti zakázky.

Chcete se dozvědět víc? Kontaktujte nás.
(c) 2020 Parkety Veselý - Renovace parket a broušení parket - Pokládka podlahy a parket - Marmoleum - Parkety - Plovoucí podlahy
dřevěné podlahy a plovoucí podlahy | Design by ArtFocus | Webdesign ABweb.cz