pokoj

Služby, parkety & podlahy

Parkety Veselý Firma Parkety VESELÝ působí na českém trhu již od roku 2004. Zaměstnanci firmy mají dlouholeté zkušenosti a znalosti s různými materiály a podlahářskými technologiemi. S nově vznikajícími postupy přípravy a materiály se seznamují pomocí profesionálních školení.

Svým stálým i novým zákazníkům nabízíme pokládku veškerých podlahových krytin, které momentálně trh nabízí: parkety (mozaikové parkety a exotické parkety), dřevěné plovoucí podlahy, vinylové podlahy, rigidní podlahy, také laminátové, bambusové podlahy, marmoleum, a PVC s kompletním provedením prací na klíč od přípravy podkladu, dodání a pokládku podlahové krytiny a konečné úpravy. Nově jsme se začali specializovat na obklady schodů a schodiš

Firma Parkety VESELÝ spolupracuje pouze s renomovanými výrobci podlahových krytin BOEN, FLOOR FOREVER,EGGER, MEISTER, PARADOR, FATRA, VEPO, WINEO a jiní, jejich výrobky si zákazník může prohlédnout a následně vybrat v naší vzorkové prodejně ke své plné spokojenosti . Parkety nabízíme od českého výrobce.


Dále nabízíme pro stávající majitele parket kvalifikovanou službu: renovace parket a broušení parket, která dokáže oživit i velmi zašlou dřevěnou podlahu díky kvalifikovaným postupům a zkušenostem pracovníků naší firmy.
Při realizaci a již zmíněné pokládky nových masivních parket, plovoucích podlah nebo renovaci stávajících parket se můžete spolehnout na náš plně kvalifikovaný pracovní tým, který používá ke své práci osvědčené postupy v oboru, spolu s použitím vhodných materiálů a strojů na profesionální úrovni.


Předběžnou cenovou nabídku na požadované práce nebo materiál Vám rádi zhotovíme na základě údajů, které obdržíme. Cena prací je individuální dle stavu současného pracovního prostoru (vlhkosti, rovnosti, stavu spodního podkladu atd.), který do jisté míry ovlivňuje množství a náročnost prováděných prací tak, aby byla finální zrealizovaná práce odvedena na profesionální úrovni.
Před zahájením prací proběhne obhlídka místa realizace. Pro náhled na ceny navštivte ceník prací.

Budeme se těšit na spolupráci s vámi!

 Vážení zákazníci, ve dnech 6.5. a 7.5.2024 je kamenná prodejna z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení Tým Parkety Veselý