Naše služby Renovace
a broušení parket
Pokládka
podlahy
Ceník E-shop Kontakt

Služby, parkety & podlahy

Parkety Veselý Firma Parkety VESELÝ  působí na českém trhu již od roku 2004. Zaměstnanci firmy mají dlouholeté zkušenosti a znalosti s různými materiály a podlahářskými technologiemi. S nově vznikajícími postupy přípravy a materiály se seznamují pomocí profesionálních školení.

Svým stálým i novým zákazníkům nabízíme pokládku veškerých podlahových krytin, které momentálně trh nabízí: parkety (mozaikové parkety a exotické parkety), dřevěné plovoucí podlahy, také laminátové, bambusové podlahy, marmoleum, vinyl a PVC s kompletním provedením prací na klíč od přípravy podkladu, dodání a pokládku podlahové krytiny a konečné úpravy. Nově jsme se začali specializovat na obklady schodů a schodišť

Firma Parkety VESELÝ spolupracuje pouze s renomovanými výrobci podlahových krytin   EGGER, MEISTER, PARADOR, FATRA a jiní, jejich výrobky si zákazník může prohlédnout a následně vybrat v naší vzorkové prodejně ke své plné spokojenosti .


Dále nabízíme pro stávající majitele parket kvalifikovanou službu: renovace parket a broušení parket, která dokáže oživit i velmi zašlou dřevěnou podlahu díky kvalifikovaným postupům a zkušenostem pracovníků naší firmy.
Při realizaci ať již zmíněné pokládky nových masivních parket, plovoucích podlah nebo renovaci stávajících parket se můžete spolehnout na náš plně kvalifikovaný pracovní tým, který používá ke své práci osvědčené postupy v oboru, spolu s použitím vhodných materiálů a strojů na profesionální úrovni.


Předběžnou cenovou nabídku na požadované práce nebo materiál Vám rádi zhotovíme na základě údajů, které obdržíme. Cena prací je individuální dle stavu současného pracovního prostoru (vlhkosti, rovnosti, stavu spodního podkladu atd.), který do jisté míry ovlivňuje množství a náročnost prováděných prací tak, aby byla finální zrealizovaná práce odvedena na profesionální úrovni.
Před zahájením prací proběhne obhlídka místa realizace. Pro náhled na ceny navštivte odkaz „ceník prací“.

Budeme se těšit na spolupráci s vámi!

Parkety Veselý(c) 2022 Parkety Veselý - Renovace parket a broušení parket - Pokládka podlahy a parket - Marmoleum - Parkety - Plovoucí podlahy
dřevěné podlahy a plovoucí podlahy | Design by ArtFocus | Webdesign ABweb.cz