Naše služby Renovace
a broušení parket
Pokládka
podlahy
Ceník E-shop Kontakt

Mozaikové parkety

Mozaikové kazety  se zámkovým vzorem dokáží zaujmout na první pohled jedinečnými vzory. Jsou složené z jednotlivých čtvercových dílů -kazet- s již hotovým mozaikovým dekorem, který se vyrábí ve více podobách. Pokládka se provádí celoplošným lepením nebo plovoucím způsobem. Kazetovou podlahu lze rovněž využít na podlahové vytápění.

Mozaikové kazety

Mozaiky ze standardních dřevin jsou vhodné pro obytné i veřejné prostory, používané jsou kvalitní dřeviny dub a jasan.Provedení je možné jako tabulový, anglický nebo rybinový vzor. Mozaiky jsou velmi odolné podlahy vhodné i pro podlahové vytápění. Pokládka se provádí celoplošným lepením ve dvou třídách jakosti.

Mozaiky ze standardních dřevin - vzory

Průmyslová mozaika (kantovka)  v současnosti slaví v segmentu skládaných dřevěných podlah návrat. Je populární díky své cenové dostupnosti (vyrábí se ze zbytkového materiálu), modernímu a neotřelému vzhledu a má zajímavou skladbu a texturu.

Průmyslová mozaika

Je složena z pevných a drobných hranolů či proužků spojených k sobě na tupo a v podélných pásech jsou celoplošně lepeny na rovný povrch, což snižuje hluk v prostoru. Následně se mozaika obrousí, tmelí a povrchově upraví lakem nebo olejem. Využívá se nejen v administrativních či průmyslových prostorech, ale i ve společenských prostorách, rodinných domech a bytech.
Bezkonkurenční je životnost a tvarová stálost, je vhodná i pro podlahové vytápění.

Průmyslová mozaika - vzory(c) 2022 Parkety Veselý - Renovace parket a broušení parket - Pokládka podlahy a parket - Marmoleum - Parkety - Plovoucí podlahy
dřevěné podlahy a plovoucí podlahy | Design by ArtFocus | Webdesign ABweb.cz