Naše služby Renovace
a broušení parket
Pokládka
podlahy
Ceník E-shop Kontakt

Renovace a broušení parket

V případě máte-li již na Vaší podlaze položeny parkety a rozhodnete se je renovovat z důvodu obnovení původního vzhledu nebo opravy po mechanickém poškození parket, plovoucích vícevrstvých podlah, jsme Vám plně k dispozici. S renovací a broušením parket, podlah máme mnohaleté zkušenosti!

Renovace parket a broušení parket

Renovace parket a broušení parket

Práce spojené s renovací, broušením parket jsou obdobné jako u pokládky nových parket s rozdílem, že se stávající parkety hloubkově zbrousí (broušení parket je prováděno několikrát pro dosažení původního vzhledu). Silně poškozené parkety nebo dokonce chybějící parkety jsme schopni nahradit adekvátní náhradou. Broušené parkety se poté ekologickým lakem nalakují a doleští.  

Veškeré práce jsou prováděny odborně za použití moderních postupů a techniky, díky kterým je výsledná práce na profesionální úrovni předána zákazníkovi.

Renovace parket a broušení parket

Cena renovace parket, broušení parket na míru

Cenovou nabídku na Vámi požadované práce nebo materiál Vám rádi zodpovíme po prvotní obhlídce místa renovace parket.
Cena renovace - broušení parket může být individuální dle stavu současného pracovního prostoru, který do jisté míry ovlivňuje množství a náročnost nutných provedených prací tak, aby byla finální práce na vysoké úrovni.

Renovace a broušení parket provádíme ve městě Praha, Středočeském kraji a okolí po telefonické dohodě rádi přijedeme za Vámi. (c) 2023 Parkety Veselý - Renovace parket a broušení parket - Pokládka podlahy a parket - Marmoleum - Parkety - Plovoucí podlahy
dřevěné podlahy a plovoucí podlahy | Design by ArtFocus | Webdesign ABweb.cz