Naše služby Renovace
a broušení parket
Pokládka
podlahy
Ceník E-shop Kontakt

Pokládka podlahy a parket 

Pokládka parketMezi jednu z našich primárních činností patří pokládka nových masivních parket, dřevěných či laminátových podlah na míru. Tuto činnost zajišťujeme dle kvalifikovaného postupu, který zaručuje vysokou úroveň odvedené práce. Samotná pokládka parket, dřevěné či laminátové podlahy v sobě zahrnuje několik osvědčených postupů, na které dbáme a ke každé z nich přistupujeme s odpovídající důležitostí tak, aby finální pokládka byla vždy profesionální vizitkou naší firmy. 

Postupy při pokládce parket, dřevěné či laminátové podlahy jsou následující:   lista

  • zaměření plochy podlahy u zákazníka, zvolení správných postupů dle stavu pokladu (vlhkosti, rovnosti stávající podlahy atd..) a zvolení správného výběru materiálů (parkety, plovoucí podlahy, dřevěné - laminátové podlahy dle výběru zákazníka a typu dle odhadovaného zatížení podlahy)
  • lepení parket do požadovaného vzoru 
  • broušení parket s použitím ekologicky nezávadného laku 
  • tmelení položených parket a zahlazení
  • případné olištování parket dle volby zákazníka  

Postup pokladky laminátové podlahy, dřevěné podlahy je obdobný s postupem pokládky parket.

K zajištění komfortu zákazníka rovněž nabízíme i samotný prodej materiálů, který je pro dané účely vhodný. S výběrem materiálů vám rádi poradíme. Část naší nabídky si můžete prohlédnout již nyní na stránce katalogu: Parkety , Dřevěné plovoucí podlahy, Laminátové podlahy.

Vybrat dřevěnou podlahu, marmoleum nebo parkety?

Nevíte si rady? Zavolejte nám a my Vám poradíme. Další užitečné články můžete najít na podstránkách: Plovoucí podlahy, parkety, mozaikové parkety, exotické parkety, bambusové podlahy a marmoleum.   

Nabídka renovace starší podlahy a parket

Nabízíme komplexní služby a proto s námi můžete počítat i v situaci, kdy budete již mít položenou podlahu, parkety a rozhodnete se ji renovovat (nebo opravit po mechanickém poškození). Můžeme Vám nabídnout kvalifikované služby s dlouholetou praxí:  renovace parket - broušení parket (podlah).   

Fotogalerie prací (výběr): Referenční foto parkety a plovoucí podlahy(c) 2021 Parkety Veselý - Renovace parket a broušení parket - Pokládka podlahy a parket - Marmoleum - Parkety - Plovoucí podlahy
dřevěné podlahy a plovoucí podlahy | Design by ArtFocus | Webdesign ABweb.cz