pokoj

Pokládka podlahy a parket 

Postupy při pokládce parket, dřevěné, laminátové či vinylové podlahy jsou následující: 

 Pokládka parket

  • zaměření plochy podlahy u zákazníka, zvolení správných postupů dle stavu pokladu (vlhkosti, rovnosti stávající podlahy atd..) a zvolení správného výběru materiálů (parkety, plovoucí podlahy, dřevěné - laminátové, vinylové podlahy dle výběru zákazníka a typu dle odhadovaného zatížení podlahy)
  • lepení parket do požadovaného vzoru 
  • broušení parket s použitím ekologicky nezávadného laku 
  • tmelení položených parket a zahlazení
  • případné olištování parket, podlah dle volby zákazníka  

 

listaPostup pokládky laminátové podlahy, dřevěné podlahy, vinylové podlahy je obdobný s postupem pokládky parket.

K zajištění komfortu zákazníka rovněž nabízíme i samotný prodej materiálů, který je pro dané účely vhodný. S výběrem materiálů vám rádi poradíme. Část naší nabídky si můžete prohlédnout již nyní na stránkách našeho e-shopu nebo se můžete zastavit v našem showroomu v Praze.

Vybrat dřevěnou podlahu, vinyl nebo parkety?

Nevíte si rady? Zavolejte nám a my Vám poradíme. Další užitečné články můžete najít na podstránkách: plovoucí podlahy, parkety, mozaikové parkety, exotické parkety, bambusové podlahy , vinylové podlahymarmoleum.   

Nabídka renovace starší podlahy a parket

Nabízíme komplexní služby a proto s námi můžete počítat i v situaci, kdy budete již mít položenou podlahu, parkety a rozhodnete se ji renovovat (nebo opravit po mechanickém poškození). Můžeme Vám nabídnout kvalifikované služby s dlouholetou praxí:  renovace parket - broušení parket (podlah).   

Fotogalerie prací (výběr): Referenční foto parkety a plovoucí podlahyVážení zákazníci, ve dnech 6.5. a 7.5.2024 je kamenná prodejna z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení Tým Parkety Veselý